Opinie o Nas
 • Jezyki
  • Jezyk Polski
  • Jezyk Angielski
  • Jezyk Niemiecki
 • Währung

Gniazda meblowe Spacetronik - czym są?

Placeholder

Mediaport to nic innego, jak rodzaj zespołu zintegrowanych przyłączy, które umożliwiają szybkie podłączenie urządzeń multimedialnych, bez konieczności schylania się do nisko umiejscowionych gniazd elektrycznych, bądź portów w komputerze stacjonarnym. Media porty z serii Spacetronik to ułatwienie i nieocenione rozwiązanie w przypadku, gdy nasze biurko jest wręcz oblężone przez plączące się kable, a także element, który znacząco poprawi estetykę naszego stanowiska.

Obszerna gama zastosowań

Gniazda meblowe znajdują zastosowanie w biurze, salach konferencyjnych, kuchni oraz miejscach publicznych takich jak dworce, lotniska, kawiarnie.

Rodzaje mediaportów

Placeholder

Dlaczego warto wybrać gniazda meblowe Spacetronik?

 • Placeholder

  Łatwy montaż

  Instalacja jest łatwa i wygodna, z którą powinien poradzić sobie każdy użytkownik.

 • Placeholder

  Nowoczesny design

  Seria mediaportów Spacetronik wyróżnia się niebanalnym designem, który sprosta potrzebom nawet tych najbardziej wymagających użytkowników.

 • Placeholder

  Wysoka jakość

  Wykonane z dbałością o każdy detal, mediaporty idealnie wkomponują się w stanowisko pracy, wnętrze salonu sprzedaży, bądź salę konferencyjną.

 • Placeholder

  Wiele konfiguracji

  Szeroka gama oferowanych modeli pozwoli Ci dobrać najbardziej odpowiadającą konfigurację Twoim wymaganiom.

Placeholder
PlaceholderProste, a jednak innowacyjne

Liczba gniazd elektrycznych nie zawsze jest dostosowana do ilości urządzeń, które muszą być podłączone do prądu. Swego czasu stosowano niezliczoną ilość przedłużaczy, które wiły się przez całe pomieszczenia, nie wyglądając zbyt ciekawie i w sumie nikogo to nie dziwiło.

Mediaport jest swoistym sposobem na rozwiązanie tego problemu. Zarówno w kwestiach estetycznych, jak i praktycznych.

W ofercie znajdują się modele z szeregiem dodatkowych udogodnień, takich jak ładowarka indukcyjna, elektrycznie otwieranie, ładowarki USB i wiele innych...

Placeholder

Przepusty kablowe Spacetronik - porządek i ład wśród kabli

Przelotki kablowe Spacetronik, które idealnie nadają się do przeprowadzenia wszelkich kabli podłączonych do PC lub innych urządzeń przez blat biurka, stołu, meble i wiele innych. Skutecznie porządkują kable i zapobiegają niepożądanym przetarciom izolacji przewodów przez ostre krawędzie mebli. Posiadają pokrywę oraz szczotkę przeciwkurzowo-maskującą. Wykonane z aluminium. Dostępne w 3 wersjach kolorystycznych: białej, srebrnej oraz czarnej. SPS-G01 nadajeą się do mebli biurowych i nie tylko. Z uwagi na ich designerski wygląd, przelotki będą pasować także do wyposażenia kuchni, warsztatu, czy pokoju dziennego i służyć jako estetyczne wykończenie.

Placeholder

Zuletzt beobachtet